Hagaskolan
Hur skulle du betygsätta Hagaskolan?
Tryck på en stjärna för att börja — ditt omdöme är anonymt och tar ungefär 4 minuter.
Omdömen
Baserat på 6 omdömen och 48 svar
Lås upp allt innehåll – endast tillgängligt på SchoolParrot
För skolor och skolpersonal
Arbetar du som rektor eller personal inom skola? Ta kontroll över din SchoolParrot profil. Till SchoolParrot för skolor
- Elev1.08 juli 2025
Skitskola!!
Skit skola jag blev psykiskt misshandlad och lärarna använde våld emot mig dom drog i mig så jag fick jätte ont rektorn sa att jag aldrig skulle bli något i framtiden. En lärare gjorde sönder min keps för 4 tusen dom behandlade mig som skit börja inte här!!!
- Elev1.02 maj 2024
Brog Broh
De tog bort våran fotbollsplantid för de invadera vår skola.
- Annat1.02 maj 2024
fåååååååågel
bara störda fiskmåssar som går där
- Före detta elev1.05 april 2022
Skitskola
Ursäkta ordvalet men fy fan vilken skitskola!Ska man jobba inom skola ska man ha utbildning vilket många av lärarna saknar!De tror att de löser problem med t.ex barn som har svårt för sig men de gör bara problemen värre!Många vet inte hur de ska hantera barn/ungdomar!
- Elev5.014 januari 2020
Skolan är toppen!
En super fin skola som nyss är omgjord! Vi har lärare som verkligen vill vårt bästa vilket uppskattas enormt... Roliga aktivitet på raster och temadagar. Vi blir väl omhändertagna om något skulle ske... Om du har extra problem med något så får du den hjälp du behöver direkt!
- Elev4.028 augusti 2019
Skolan funkar bra.
Denna skola inehåller många aktiviteter t ex pool table. Ishockey av olika sorter pingis bord 2 styck (högstadiet) Det negativa måste vara klotter men det fixar dem nu. Rent de flesta. Bra städare som håller det rent. Många papperskorgar. Ett Café som man kan skaffa käk och dricka. På fredagar har de sötsaker i kiosken. Många fina ställen att sitta på och vila och stora lokaler. Många toalett rum. Datorer och hörlurar till alla.